Doon master

A small rpg-school

ИндексЗбИжЗИЙВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Поща

Go down 
АвторСъобщение
Zane
ученик първа година
ученик първа година

Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

ПисанеЗаглавие: Поща   Съб Юни 02, 2007 11:35 am

Това е мястото където може да пращате писма на свой близки и приятели,които не са в училището.

Зеин отиде пред гишето и помоли жената да му даде лист и химикалка.Той ги взе и започна да пише.
"Поздравления за повишението.Училището е супер,написах си първото домашно.Дракона също е добре,приеха го,но ще трябва да го използват в битки и да бъде обучаван.Храня го редовно.Тук са много дрюжелюбни,намерих си приятели.Всъшност аз бях един от първите.Днес ще има парти в спецялно построена парти къща на два етажа.Имаме и един учител,Спайк.Надявам се,че си ми купил меча.Прати го по пощатата ако не си зает.
С много обич,Зеин."
Зеин подаде писмото на жената зад гишето и каза адреса.Тя го сложи в една странна кутия и то беше при чичо му след по-малко от час.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Zane
ученик първа година
ученик първа година

Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Поща   Съб Юни 02, 2007 8:00 pm

Зеин притича до пощата и попита дали е пристигнало нещо от чичо му.Тогава жената на гишето извади един голям колет овит в празнична хартия.Зеин бързо скъса хартията и пред него се разкри меча на синия дракон.Цялата му дръжка беше покрита с сини изумруди,а острието беше от магически метал.Зеин почувства силата на магическия меч.Той забеляза и писмо в него пишеше,че чичо му го поздравява за започването на учебната година с този меч и му желае много добри оценки.Също му пишеше,че ще иска да вижда оценките му през 2 седмици за да знае дали се справя добре.Зеин се усмихна,взе меча и отиде да го прибере в торбата с уръжията си.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Поща
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1